Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
MiB ZVOLEN - HbK Barracuda
1. predkolo play-off (1. zápas) |
30.04.2016 09:00
pridať výsledok |
|
HbK Pivson - HbK Young Men Bukovinka
1. predkolo play-off (1. zápas) |
30.04.2016 11:00
pridať výsledok |
|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Pivson
1. predkolo play-off (2. zápas) |
01.05.2016 12:00
pridať výsledok |
|
HbK Barracuda - MiB ZVOLEN
1. predkolo play-off (2. zápas) |
01.05.2016 14:00
pridať výsledok |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Divé Svine Zvolen - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 07.05.2016 09:00 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Radioactive Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:2 07.05.2016 10:30 |
|
HbK KRUPINA - HbK Pivson
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:1 07.05.2016 12:00 |
|
ŠK Bukovinka - MiB ZVOLEN
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 07.05.2016 13:30 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Sparta Sekier
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:19 08.05.2016 12:00 |
|
MiB ZVOLEN - ŠK Bukovinka
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:5 08.05.2016 09:00 |
|
HbK Pivson - HbK KRUPINA
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:7 08.05.2016 10:30 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Divé Svine Zvolen
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 08.05.2016 13:30 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
Štvrťfinále (3. zápas) |
0:5 kont. 12.05.2016 19:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Bukovinka - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
Semifinále (1. zápas) |
5:4 s.n. 14.05.2016 09:30 |
|
HbK KRUPINA - HbK Sparta Sekier
Semifinále (1. zápas) |
2:0 14.05.2016 12:30 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - ŠK Bukovinka
Semifinále (2. zápas) |
2:11 15.05.2016 09:30 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK KRUPINA
Semifinále (2. zápas) |
0:5 15.05.2016 11:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Bukovinka - HbK KRUPINA
Finále (1. zápas) |
3:1 21.05.2016 11:00 |
|
HbK KRUPINA - ŠK Bukovinka
Finále (2. zápas) |
2:4 22.05.2016 12:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Sparta Sekier - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
o 3. miesto (1. zápas) |
7:3 22.05.2016 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MiB ZVOLEN - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
1. kolo |
4:1 27.09.2015 08:00 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Radioactive Zvolen
1. kolo |
6:4 27.09.2015 10:00 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Divé Svine Zvolen
1. kolo |
11:3 27.09.2015 12:00 |
|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Barracuda
1. kolo |
3:6 27.09.2015 14:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK Pivson
1. kolo |
3:2 27.09.2015 16:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK KRUPINA
2. kolo |
1:2 04.10.2015 08:00 |
|
HbK Pivson - ŠK Bukovinka
2. kolo |
3:16 04.10.2015 09:30 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Young Men Bukovinka
2. kolo |
4:0 04.10.2015 11:00 |
|
HbK Barracuda - HbK Radioactive Zvolen
2. kolo |
0:6 04.10.2015 12:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Divé Svine Zvolen
2. kolo |
3:6 04.10.2015 14:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Radioactive Zvolen
3. kolo |
7:5 11.10.2015 08:00 |
|
HbK Young Men Bukovinka - MiB ZVOLEN
3. kolo |
0:20 11.10.2015 09:30 |
|
HbK Pivson - HbK Divé Svine Zvolen
3. kolo |
4:9 11.10.2015 11:00 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Barracuda
3. kolo |
9:1 11.10.2015 12:30 |
|
HbK KRUPINA - ŠK Bukovinka
3. kolo |
6:1 11.10.2015 14:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Sparta Sekier - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
4. kolo |
5:0 kont. 18.10.2015 08:00 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK Young Men Bukovinka
4. kolo |
11:2 18.10.2015 09:30 |
|
HbK Barracuda - HbK KRUPINA
4. kolo |
0:10 18.10.2015 11:00 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Radioactive Zvolen
4. kolo |
9:3 18.10.2015 12:30 |
|
HbK Pivson - MiB ZVOLEN
4. kolo |
7:2 18.10.2015 14:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Pivson - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
5. kolo |
2:10 25.10.2015 08:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Young Men Bukovinka
5. kolo |
9:0 25.10.2015 09:30 |
|
MiB ZVOLEN - ŠK Bukovinka
5. kolo |
2:10 25.10.2015 11:00 |
|
HbK Barracuda - HbK Divé Svine Zvolen
5. kolo |
1:9 25.10.2015 12:30 |
|
HbK KRUPINA - HbK Sparta Sekier
5. kolo |
1:4 25.10.2015 14:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Young Men Bukovinka
6. kolo |
6:0 01.11.2015 08:00 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Barracuda
6. kolo |
15:3 01.11.2015 09:30 |
|
HbK Pivson - HbK Sparta Sekier
6. kolo |
1:12 01.11.2015 11:00 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK KRUPINA
6. kolo |
2:4 01.11.2015 12:30 |
|
HbK Radioactive Zvolen - MiB ZVOLEN
6. kolo |
1:3 01.11.2015 14:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - ŠK Bukovinka
7. kolo |
0:11 08.11.2015 08:00 |
|
HbK Barracuda - HbK Pivson
7. kolo |
2:3 08.11.2015 09:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Sparta Sekier
7. kolo |
3:4 08.11.2015 11:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK Young Men Bukovinka
7. kolo |
11:1 08.11.2015 12:30 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK Radioactive Zvolen
7. kolo |
4:5 08.11.2015 14:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Divé Svine Zvolen - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
8. kolo |
8:5 15.11.2015 08:00 |
|
HbK Sparta Sekier - ŠK Bukovinka
8. kolo |
2:9 15.11.2015 09:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Barracuda
8. kolo |
12:1 15.11.2015 11:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK Radioactive Zvolen
8. kolo |
4:3 s.n. 15.11.2015 12:30 |
|
HbK Pivson - HbK Young Men Bukovinka
8. kolo |
13:0 15.11.2015 14:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Barracuda
9. kolo |
10:1 22.11.2015 08:00 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK Sparta Sekier
9. kolo |
2:1 22.11.2015 09:30 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Young Men Bukovinka
9. kolo |
16:0 22.11.2015 11:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Pivson
9. kolo |
5:4 s.n. 22.11.2015 12:30 |
|
HbK KRUPINA - MiB ZVOLEN
9. kolo |
4:0 22.11.2015 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Barracuda - HbK Young Men Bukovinka
10. kolo |
8:4 12.03.2016 08:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Sparta Sekier
10. kolo |
2:6 12.03.2016 09:30 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - ŠK Bukovinka
10. kolo |
4:10 12.03.2016 11:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - MiB ZVOLEN
10. kolo |
3:1 12.03.2016 12:30 |
|
HbK Pivson - HbK KRUPINA
10. kolo |
5:8 12.03.2016 14:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Sparta Sekier
11. kolo |
0:25 09.04.2016 08:00 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Pivson
11. kolo |
5:0 09.04.2016 09:30 |
|
HbK KRUPINA - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
11. kolo |
5:2 09.04.2016 11:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Barracuda
11. kolo |
5:3 09.04.2016 12:30 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - MiB ZVOLEN
11. kolo |
3:8 09.04.2016 14:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK Pivson
12. kolo |
5:0 kont. 06.03.2016 08:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
12. kolo |
1:10 06.03.2016 09:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Young Men Bukovinka
12. kolo |
25:3 06.03.2016 11:00 |
|
HbK Barracuda - HbK Sparta Sekier
12. kolo |
0:16 06.03.2016 12:30 |
|
ŠK Bukovinka - HbK KRUPINA
12. kolo |
7:4 06.03.2016 14:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Sparta Sekier
13. kolo |
1:5 13.03.2016 08:00 |
|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Divé Svine Zvolen
13. kolo |
1:5 13.03.2016 09:30 |
|
HbK KRUPINA - HbK Barracuda
13. kolo |
11:1 13.03.2016 11:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - ŠK Bukovinka
13. kolo |
0:9 13.03.2016 12:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Pivson
13. kolo |
4:8 13.03.2016 14:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Radioactive Zvolen
14. kolo |
0:8 20.03.2016 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Pivson
14. kolo |
5:6 20.03.2016 09:30 |
|
ŠK Bukovinka - MiB ZVOLEN
14. kolo |
10:4 20.03.2016 11:00 |
|
HbK Divé Svine Zvolen - HbK Barracuda
14. kolo |
13:3 20.03.2016 12:30 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK KRUPINA
14. kolo |
0:1 20.03.2016 14:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Young Men Bukovinka - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
15. kolo |
3:8 27.03.2016 08:00 |
|
HbK Barracuda - ŠK Bukovinka
15. kolo |
0:17 27.03.2016 09:30 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Pivson
15. kolo |
8:2 27.03.2016 11:00 |
|
HbK KRUPINA - HbK Divé Svine Zvolen
15. kolo |
4:2 27.03.2016 12:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK Radioactive Zvolen
15. kolo |
2:5 27.03.2016 14:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Bukovinka - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
16. kolo |
16:0 03.04.2016 08:00 |
|
HbK Pivson - HbK Barracuda
16. kolo |
10:4 03.04.2016 09:30 |
|
HbK Sparta Sekier - MiB ZVOLEN
16. kolo |
8:6 03.04.2016 11:00 |
|
HbK Young Men Bukovinka - HbK KRUPINA
16. kolo |
2:18 03.04.2016 12:30 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK Divé Svine Zvolen
16. kolo |
2:14 03.04.2016 14:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Barracuda - MiB ZVOLEN
17. kolo |
0:10 10.04.2016 08:00 |
|
ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ - HbK Divé Svine Zvolen
17. kolo |
8:4 10.04.2016 09:30 |
|
ŠK Bukovinka - HbK Sparta Sekier
17. kolo |
2:4 10.04.2016 11:00 |
|
HbK Radioactive Zvolen - HbK KRUPINA
17. kolo |
0:5 10.04.2016 12:30 |
|
HbK Young Men Bukovinka - HbK Pivson
17. kolo |
3:17 10.04.2016 14:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Pivson - HbK Radioactive Zvolen
18. kolo |
1:11 17.04.2016 08:00 |
|
HbK Barracuda - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
18. kolo |
2:8 17.04.2016 09:30 |
|
MiB ZVOLEN - HbK KRUPINA
18. kolo |
4:7 17.04.2016 11:00 |
|
HbK Sparta Sekier - HbK Divé Svine Zvolen
18. kolo |
8:1 17.04.2016 12:30 |
|
HbK Young Men Bukovinka - ŠK Bukovinka
18. kolo |
0:5 17.04.2016 14:00 |